فعاليت هاي سازمان زيباسازي همزمان با برگزاري اجلاس عدم تعهد؛

نصب سازه های فرهنگی با محتوای صلح و خلیج فارس

سيدمحمد جواد شوشتري، مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران گفت: با توجه به برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي غيرمتعهد در تهران برنامه ريزي هاي ويژه اي از سوي سازمان براي نصب سازه های تبليغات فرهنگی در مسير تردد و محل برگزاري اجلاس شده است
 

تهران از سوم شهریور ماه با نصب سازه های فرهنگی، پرچم و بیلبورد به استقبال برگزاری مراسم اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد می رود.

سیدمحمد جواد شوشتری، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان این مطلب، گفت: با توجه به برگزاری شانزدهمین اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد در تهران برنامه ریزی های ویژه ای از سوی سازمان برای نصب سازه های تبلیغات فرهنگی در مسیر تردد و محل برگزاری اجلاس شده است.

او با تاکید بر حساسیت های شهرداری تهران در خصوص میزبانی شایسته این اجلاس از سوی تهران و ماموریت سازمان زیباسازی در ارائه چهره زیبا از پایتخت، ادامه داد: پیش بینی شده است که جملاتی با محتوای تبلیغات فرهنگی به زبان های انگلیسی و فارسی به طور گسترده در سطح شهر و به ویژه در مسیر تردد سران کشورها و محل برگزاری اجلاس اکران شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه اکران طرح های فرهنگی روی سازه های فرهنگی در دل طرح های گرافیتی می تواند وجه زیباتری به شهر تهران بدهد، افزود: صلح، اجلاس تهران، خلیج فارس، انرژی صلح آمیز هسته ای، خوش آمدگویی، پرچم کشورها و تزیین مسیرهای تردد، محل اسکان و محل برگزاری جلسات از جمله فعالیت هایی است که سازمان زیباسازی تهران برای بهبود چهره شهر در زمان برگزاری اجلاس انجام داده است.

به گفته شوشتری، خوش آمدگویی به شرکت کنندگان در اجلاس، لوگوی اجلاس سران عدم تعهد و انرژی صلح آمیز هسته ای از جمله موضوعاتی است که به عنوان طرح های فرهنگی اکران خواهد شد.

نصب پرچم تمامی کشورهای شرکت کننده در اجلاس سران عدم تعهد یکی دیگر از فعالیت های سازمان زیباسازی است که دکتر شوشتری به آن اشاره کرده و گفت: این پرچم ها در سایز 100 در 170 و در مسیر فرودگاه تا عوارضی، محل اسکان و مسیرهای منتهی به محل اسکان نصب می شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه 2 عدد پایه پرچم 60 متری در برج میلاد و ساختمان اجلاس نصب خواهد شد، ادامه داد: نصب سازه های موقت با محتوای خلیج فارس، انرژی صلح آمیز هسته ای، اجلاس تهران، طهران قدیم، صلح و بسم الله یکی دیگر از فعالیت های سازمان در بهبود چهره شهر است.

به گفته دکتر شوشتری رفع عیوب سازه های فرهنگی واقع در مسیر منتهی به محل برگزاری اجلاس، پاکسازی و رنگ آمیزی 51 عرشه پل، 15 بیلبورد و 60 پرتابل فرهنگی از دیگر فعالیت های سازمان زیباسازی در تهران است.

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط با نشریه: تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) خیابان هفتم شماره ۲۵ واحد ۵ / تلفن: 70-22421667 (021)
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه