رضایت مردم از زیباسازی جداره میدان بخارایی/ زیباسازی جداره طرحی برای کمک به مردم منطقه

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی گفت: در راستای ساماندهی بافت ضعیف محله بخارایی اقدام به زیباسازی جداره این محله کرده ایم.
 

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی گفت: در راستای ساماندهی بافت ضعیف محله بخارایی اقدام به زیباسازی جداره این محله کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرتهران سید مجتبی موسوی ، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران در بازدید از دیوار جداره سیمانی خط راه آهن منطقه ۱۶ میدان بخارایی جزء یکی از جداره های آسیب پذیر و آلوده در این محله بود به همین دلیل از سوی دفتر نوسازی پبشنهاد شد که ما برای این جداره بتوانیم طرحی داشته باشیم که منجر به ساماندهی و زیباسازی آن شد.
او ادامه داد: در خصوص ساماندهی این جداره بررسی هایی انجام شد و تصمیم گرفته شد که از طریق مشارکت هنرمندان نقاش طرحی برای روی این دیوار انجام شود.
موسوی یادآور شد: طول جداره حدود یک کیلومتر است به همین دلیل تصمیم گرفته شد که یک کار گروهی توسط تیم های هنری بر روی این دیوار انجام شود.
او اضافه کرد: برای این کار فراخوانی اعلام شد که طی آن طراح های هفت هنرمند انتخاب شد و در نهایت با هماهنگی بین هنرمندان قرار شد یک ورکشاپ گروهی بر روی این جداره زیباسازی شود و آثار هنرمندان اجرا شود.
این مقام مسوول بیان کرد: ساماندهی و زیباسازی این جداره طی ۲۰ روز توسط ۷ گروه هنرمند به سرانجام رسید و در حال حاضر از یک کیلومتر حدود ۷۰۰ متر طراحی شده است.
معاون فرهنگی و هنرهلی شهری سازمان زیباسازی با اشاره به استقبال مردم از زیباسازی این جداره تصریح کرد: بافت محلی این منطقه جزء محلات ضعیف شهر تهران است و مردم هم جزو اقشار کم درآمد و ضعیف هستند به همین منظور این پروژه در راستای کمک به اهالی منطقه به سرانجام رسید.
موسوی گفت: در طول اجرای پروژه بازخوردهای خوبی از مردم محله داشتیم و همین موضوع هم سبب شده که از اجرای این پروژه رضایت داشته باشیم.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه