ملت ما در زیباشناسی بشری بسیار سهیم اند

عضو شورای سیاست‌گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران گفت: ملت ما در زیباشناسی بشری بسیار سهیم اند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ حبیب اله صادقی در نشست توجیهی پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران با بیان اینکه برخی از هنرمندان جزء سرمایه های ارزشمند این سرزمین هستند، گفت: تعدادی از هنرمندان در عرصه هنرهای نقاشی دیواری بسیار افتخار آفرین هستند به همین منظور باید از ایده های آنها به خوبی استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه برخی از هنرمندان به نام هنرهای تجسمی کارهای ارزشمندی در حوزه هنرهای شهری انجام داده اند، افزود: مردم کشور ما سلحشورها و پهلوانان خود را هرگز از یاد نمی برند. ما بزرگان زیادی را برای دفاع از ناموس،عزت و دین از دست دادیم به همین دلیل همیشه باید قدردان آنها باشیم و یاد و خاطره آنها را زنده نگاه داریم.
عضو شورای سیاست‌گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران در ادامه با تاکید بر اینکه در حوزه فرهنگ و هنر، اساتید و هنرمندان زیادی فعالیت می کنند، تصریح کرد: هنرمند ما از ابتدا به دنبال هستی شناسی است تا بتواند بهترین آثار هنری را برای یک جامعه خلق کند.
صادقی اضافه کرد: هنرمندان همیشه با شناخت ، بررسی مشکلات و بحران ها نسبت به ارزش های هنری واکنش نشان داده اند.
وی با بیان اینکه دیوارنگاری سبک مردم ما برای معرفی جایگاه و پایگاه معرفی زیباشناسی و شناخت جهان هنری است ، افزود: هنرمندان باید داشته ها و پنداشت های جهانی خود را در قالب یک طرح ارائه دهند. باید از همه هنرمندان فعال در حوزه نقاشی دیواری قدردانی کنیم چراکه در این حوزه زحمت های زیادی می کشند.
عضو شورای سیاست‌گزاری پنجمین دو سالانه دیوارنگاری شهر تهران ادامه داد: هنرمندان مولد، موحد، اندیشمند و خلاق هستند و می توانند آثار بسیاری ماندگاری برای شهر تهران خلق کنند. ما باید جهانی پر از خلاقیت و زیباشناسی را به خوبی مشاهده کنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه