دومین نمایشگاه «طیف مهر» آغاز به کار کرد

نمایشگاه گروهی نقاشی «طیف مهر»، نمایشگاهی برای نمایش آثار نقاشی بچه‌های مبتلا به اوتیسم است که در عمارت عین الدوله آغاز به کار کرد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، اولین مرکز کارآفرینی و اشتغال‌زایی اختلال اوتیسم با کمک همین کودکان و با عنوان «طیف مهر» دایر و در همین راستا نمایشگاه «طیف مهر»، ویژه کودکان دارای اختلالات اوتیسم برگزار شد.
در این نمایشگاه که عمارت عین الدوله میزبان آن است آثار نقاشی چندین کودک هنرمند اوتیسم به منظور حمایت از فعالیت‌های هنری این طیف از کودکان به نمایش گذاشته شده است.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که دومین سال برپایی خود را تجربه می‌کند سیده فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جواد انصافی، هنرمند سینما و تلویزیون و عده کثیری از هنرمندان عرصه نقاشی و همچنین خانواده‌های کودکان اوتیسم حضور داشتند.
سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز برای حمایت از این کودکان و همچنین نمایشگاه آثار نقاشی آنها، هزینه‌های برگزاری نمایشگاه را برعهده گرفته است.
گفتنی آثاری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده برای حمایت از این کودکان قابل خریداری از سوی بازدیدکنندگان است.
این نمایشگاه از روز پنجشنبه 11 مهرماه آغاز به کار کرد و تا روز چهارشنبه 18 مهرماه ادامه خواهد داشت و بازدید برای عموم آزاد است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کارفرما: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی مشاور: شرکت طراحان نورپردازان ایده مطالعه شهرسازی از دوران گذشته، به ویژه شهرسازی در ایران بعد از اسلام، گویای آن است که همواره میدان مانند دیگر عناصر موثر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه