یک هنرمند حوزه نقاشی:

«طیف مهر» فرصتی برای نمایش استعداد کودکان اوتیسم است

یک هنرمند حوزه نقاشی با حضور در نمایشگاه «طیف مهر» گفت: برگزاری نمایشگاه «طیف مهر» این امکان را برای کودکان هنرمند دارای اختلال اوتیسم فراهم می‌کند که بتوانند استعداد خود را به نمایش بگذارند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، شهرزاد مرعشی معمار و نقاش سبک سورئال نیز با حضور در نمایشگاه ضمن ابزار خرسندی از توجه به حوزه فعالیت کودکان اوتیسم، افزود: این نمایشگاه می‌تواند توانمندی‌های کودکان مبتلا به این بیماری را به نمایش بگذارد و به آنها فرصت حضور در عرصه اجتماعی را بدهد.
وی با اشاره به نقش سازمان‌ها و نهادها بویژه شهرداری برای حمایت از این کودکان، اضافه کرد: مسلما دولت و نهادهای حکومتی می‌توانند با ارائه خدمات بیشتر و همچنین حمایت‌هایی برای پوشش بیمه‌ای هزینه‌های درمانی به این کودکان کمک کنند.
مرعشی با بیان اینکه هنرمندان هم می‌توانند به کودکان کمک کنند، افزود: من از خودم شروع می‌کنم و می‌گویم حاضرم تا کلاس‌هایی را به صورت رایگان برای این کودکان برگزار کنم تا بتوانند آموزش‌های بیشتری داشته باشند و استعدادشان را شکوفا کنند و به نظرم سایر هنرمندان هم می‌توانند این کار را انجام دهند.
هنرمند حوزه نقاشی تصریح کرد: آثار ارائه شده در نمایشگاه «طیف مهر» که توسط همین کودکان کشیده شده، نشان دهنده استعداد وافر این کودکان است که باید به آن بها داد و از این فرصت برای حمایت آنها بهره برد.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه