کارگاه هنرهای تجسمی می‌تواند پنجره‌ای برای تغییر شرایط اجتماعی کشور باشد

مشاور شهردار و رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: امیدوارم با اجرای چنین رویکردهایی در شهر بتوانیم روحیه شادابی و نشاط را در شهر تقویت کنیم و شاهد افزایش حضور و مشارکت بیشتر مردم ‌در تصمیم گیری‌های و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر غلامحسین محمدی در بازدید خود از اولین کارگاه هنرهای تجسمی که در خانه اتحادیه برگزار شده است، گفت: خوشبختانه این کارگاه‌ها پنجره‌هایی برای تغییر شرایط اجتماعی کشور و شهر تهران هستند.

وی افزود: در حال حاضر و با توجه به اتفاقات داخلی و بین المللی که در کشور رخ داده نیاز داریم که از همه فرصت ها برای نو شدن و ایجاد تعلق اجتماعی و فرهنگی مردم به کشور و شهرشان و افزایش نشاط اجتماعی استفاده کنیم.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ادامه داد: نوروز یکی از فرصت های بی نظیر و کم نظیری است که در خود نو شدن و نشاط را دارد به همین دلیل می‌توان از این فرصت برای افزایش نشاط در شهر تهران استفاده کرد.

محمدی با تاکید بر اینکه نوروز فرصت خوبی برای ارسال پیام به مردم سراسر کشور است، تصریح کرد: باید از سازمان زیباسازی برای ارسال این پیام های شاد به مردم تقدیر کرد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۸ مدیریت شهری تلاش داشت تا با تغییر ریل در شهر تهران این شهر را از یک شهر سازه محور به انسان محور تغییر دهد. امیدوارم با اجرای چنین رویکردهایی در شهر بتوانیم روحیه شادابی و نشاط را در شهر تقویت کنیم و شاهد افزایش حضور و مشارکت بیشتر مردم ‌در تصمیم گیری‌های و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی باشیم.

به گفته رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزاری چنین کارگاهی می‌تواند در تولید محتوا، اکران آثار و همچنین رویه سازی هایی برای سال های آینده بسیار موثر باشد.

محمدی افزود: امروز شاهد بودیم که بیش از ۲۰۰ هنرمند برجسته از سراسر کشور در این کارگاه حضور یافتند تا کارهایی خلق کنند که برای مردم بسیار ارزشمند و مفید باشد. امیدوارم مردم از این آثار بهره کافی را ببرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبت و…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه