سازمان زیباسازی برگزار می‌کند؛

نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران

باغ موزه قصر میزبان نشست‌های تخصصی و کارگاه آموزشی دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران خواهد بود.
 

به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران در دو بخش تخصصی و آموزشی با حضور اساتید مختلف برگزار خواهد شد.
بر همین اساس؛ «آسیب شناسی و ارزیابی روند آثار دیوارنگاری شهرتهران»، «رشته دانشگاهی دیوارنگاری؛ الزامات و ضرورت‌ها»، «فرآیند دیوارنگاری از ایده تا اجرا و کیفی سازی و غنی سازی آثار هنری شهری» و همچنین «دیوارنگاری و هویت شهر و محله و برندسازی با توجه به روایت، خاطره، تاریخچه و سبک زندگی در هنر شهری» از موضوعات نشست‌های تخصصی است که در روزهای 19 و 20 بهمن برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش؛ دکتر نظام الدین امامی‌فر، دکتر بهنام زنگی، محمود شریفی، دکتر مجید سرسنگی، مهندس بارالدین احمدی، دکتر سجاد باغبانیان ماهرو، دکتر حبیب الله صادقی، خسرو خسروی، سیدرضا حسینی لاهیجی، دکتر فواد نجم الدین و دکتر بیتا بهرامی ‌از اساتید حاضر در نشست‌های تخصصی هستند.
«مدیریت اجرایی در پروژه‌های دیواری با توجه به مدیریت پروژه و مواد و مصالح» نیز موضوع نشست کارگاه آموزشی است که از سوی اساتید مهندس بدرالدین احمدی و دکتر محمود گودرزی روز 21 بهمن اجرا خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه