ورکشاپ هنرهای تجسمی بسیار تخصصی و جامع است

یک استاد رشته گرافیک گفت: اولین ورکشاپ کشوری هنرهای تجسمی بسیار تخصصی و جامع است و از طریق این ورکشاپ گرافیکی می توانیم شاهد خلق و ارایه آثار بسیار خوبی برای شهر تهران باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ فرزاد ادیبی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه کشوری هنرهای تجسمی نوروز ۹۹ گفت: این ورکشاپ به نسبت دیگر ورکشاپ های برگزار شده در تهران جامع و کامل تر است.

وی افزود: شرکت کنندگان این دوره ورکشاپ به لحاظ کمی و کیفی با هنرمندان قبلی فرق دارند، در این دوره ورکشاپ هنرمندان از تمام تخصص های هنری بهره مند هستند.

استاد رشته گرافیک با بیان اینکه با برگزاری این کارگاه‌ها می توانیم کارهای گرافیکی را به سمت تاثیرگذاری بیشتر برای تبلیغات محیطی شهر تهران هدایت کنیم، تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران می تواند با برگزاری این کارگاه تمام نیازهای خود را در زمینه تبلیغات محیطی احصاء کند.

به گفته ادیبی این ورکشاپ می تواند الگویی برای سایر شهرهای کشور باشد. از طریق این ورکشاپ گرافیکی می توانیم شاهد خلق و ارایه آثار بسیار خوبی برای شهر تهران باشیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه با حضور هنرمندان از رشته مختلف در این کارگاه می توانیم شاهد دانش افزایی باشیم، گفت: با برگزاری چنین کارگاه های به تجربیات هنرمندان افزوده می شود و شهرداری نیز می تواند به اهداف خود در زمینه تبلیغاتی دست پیدا کند.

استاد رشته گرافیک بیان کرد: این کارگاه‌ها فرصت خوبی برای اشتغال زایی جوانان نیز محسوب می شود. بر این باورم که با برگزاری این کارگاه‌ها شاهد اکران‌ آثار بسیار خوب در شهر تهران خواهیم بود‌.

ادیبی یادآور شد: امسال تقارن نوروز باستانی ایران با اعیاد شعبانیه اسلامی است به همین دلیل هنرمندان در این کارگاه به هر دو موضوع می پردازند.

وی با بیان اینکه اولین ورکشاپ کشوری هنرهای تجسمی بسیار تخصصی و جامع است، تاکید کرد: اما معتقدم هنوز همکاری کامل هنری بین هنرمندان رخ نداده، محقق شدن این اتفاق نیاز به یک مدیریت دقیق دارد.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه