تاثیرگذاری اقدامات زیباسازی در شهر بسیار زیاد است/ اجرای بسیاری از پروژه‌ها امروز به یک ‌درخواست از سوی شهروندان تبدیل شده است

کمال طباطبایی استاد رشته تصویرسازی گفت: اقدامات سازمان زیباسازی تاکنون تاثیرگذاری زیادی در شهر داشته و مردم پیگیری‌های زیادی نسبت به اکران کارها دارند. اجرای بسیاری از کارها امروز به یک درخواست و مطالبات مهم از سوی شهروندان تبدیل شده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ کمال طباطبایی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه هنرهای تجسمی نوروز ۹۹ گفت: ایده‌های زیادی توسط هنرمندان ارایه شده و می تواند قابلیت اکران در سطح شهر تهران را داشته باشد.

وی با بیان اینکه هنرمندان برای اینکه نتیجه کارهایشان به اهداف سازمان نزدیک شود زحمات زیادی کشیده اند، افزود: کارهایی که در ورکشاپ‌های گوناگون ارایه می‌شود با ساختار موضوعی بسیار نزدیک است.

استاد رشته تصویرسازی در ادامه با تاکید بر اینکه سازمان زیباسازی برای نوروز امسال به دنبال ایجاد زیبایی، آرامش و شادابی در شهر تهران است، تصریح کرد: معتقدم برای رسیدن به چنین اهدافی باید سازمان دهی طولانی مدت صورت گیرد و بیشتر به ورکشاپ‌ها توجه شد.

طباطبایی با اشاره به اینکه برای رسیدن به نتیجه مناسب باید همه شرایط از خدمات دهی تا نحوه توضیح امکانات به خوبی برای هنرمندان فراهم شود، عنوان کرد: از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری باید به کارگاه‌ها توجه و دقت زیادی شود و بر اساس یک‌ برنامه ریزی بلند مدت تری وارد این حوزه‌ها شویم.

وی ادامه داد: با کسب تجربه از کارگاه‌هایی که در گذشته برگزار شده می‌توان شاهد موفقیت بیشتر نسبت به ارایه طرح‌ از سوی هنرمندان بود.

به گفته این هنرمند تصویرساز اقدامات سازمان زیباسازی تاکنون تاثیرگذاری زیادی در شهر داشته و مردم پیگیری‌های زیادی نسبت به اکران کارها دارند. اجرای بسیاری از کارها امروز به یک درخواست و مطالبات مهم از سوی شهروندان تبدیل شده است.

طباطبایی در ادامه بیان داشت: قطعا هنرمندان در حوزه‌های مختلف علاقه‌مند هستند که پیام‌های خود را در لفافه و به صورت نامحسوس مطرح کنند اما هنرمندانی که در کارگاه‌های هنری زیباسازی شرکت می‌کنند بیشتر برای عامه مردم‌ تلاش دارند. امیدواریم مردم با کارهایی که در سطح شهر اکران می‌شود ارتباط خوبی برقرار کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبت و…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه