دوسالانه دیوارنگاری مخاطبان را به تفکر وادار می کند

امیر مفتون می گوید دوسالانه دیوارنگاری و سازمان زیباسازی شهر تهران فضای شهر را زیر و رو کرده اند و مخاطبان را به تفکر وادار می کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، امیر مفتون نقاش دیواری درباره اثری که پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کرده است، گفت: در طرحم از یک سری المان های ایرانی استفاده کردم که شکل مدرن و سنتی دارد و بیش‌تر از رنگ های شاد به ویژه قرمز، سبز و...استفاده شده است تا مخاطبان را جذب کنم.
مفتون در ادامه بیان کرد: همچنین در این اثر بیش‌تر روی خط و خطوط کار کردم و کارها پرداخت ندارد و به صورت تک رنگ هستند. این طرح واقعا پرکار بود و خوشحالم که به نتیجه رسیدم.
وی تاکید کرد: در این اثر از المان های اسب، انسان، پرنده و ماهی استفاده کردم که هم مخاطب را جذب می کند و هم او را به تفکر وادار می کند. این اثر به دید مخاطب آشنا نیست ولی مطمئن هستم دوست دارد آن را دنبال کند. همچنین از نماد قلب استفاده کردم و در طرح یک اسب قرمز وجود دارد که در نماد ایرانی نشانه نجیب بودن است.
این هنرمند در پایان گفت: دوسالانه دیوارنگاری و سازمان زیباسازی شهر تهران فضای شهر را زیر و رو کرده اند و مخاطبان را به تفکر وادار می کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه