دوسالانه دیوارنگاری فضای شهری را دگرگون کرده است

مریم ندایی معتقد است دوسالانه دیوارنگاری فضای شهری را دگرگون کرده است و سبب شده مردم بیش‌تر با فضای شهری ارتباط برقرار کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مریم ندایی نقاش دیواری درباره اثری که پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کرده است، گفت: من دو طرح برای پنجمین دوسالانه دیوارنگاری ارائه کردم که خوشبختانه هر دو طرح مورد تایید قرار گرفت. طرح اول به گونه ای طراحی شده است که حالت سه بعدی دارد و جذابیت بصری برای مخاطبان دارد.
ندایی در ادامه بیان کرد: عنوان طرح اول «الله» است که در طرح یک گل شمعدانی هم وجود دارد که نشانه مهربانی است و زیر گل یک گلدان قرار دارد که حس نوستالژیک را در مخاطبان به وجود می آورد.
وی تاکید کرد: برای طرح اول رنگ قالب خاکستری است البته از رنگ های دیگر هم استفاده شده است.
این هنرمند در ادامه خاطرنشان کرد: عنوان دومین طرح «قالی» است که شامل رنگ های گرم است و تنوع رنگی زیادی دارد. برای این طرح از نقش های گلیم ایرانی استفاده کردم البته نقش ها کمی ساده تر است و در طرح خطوط عمودی قرار دارد که نقوش در این خطوط چیده می شود.
وی در پایان گفت: دوسالانه دیوارنگاری فضای شهری را دگرگون کرده است و ما از نزدیک شاهد این تغییر و تحول هستیم که خوشبختانه سبب شده مردم بیش‌تر با فضای شهری ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه