بهروز بقایی:

بهارستان،رنگ،نور و زیبایی را به سطح شهر آورد

بهروز بقایی بازیگر، گفت: تجربه چند سال اخیر شهر تهران با زیبا شدن آثار هنری، نشان داد که رویداد بهارستان یک طرح موفق است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، بهروز بقایی بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون؛ درباره پیگیری طرح زیباسازی شهر تهران با برپایی سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: این نوع رویدادهای هنری که در جهت زیباسازی هستند، یکی از مهم‌ترین عواملی است که چهره شهر را در آستانه فصل بهار دگرگون می‌کند و رنگ، نور و زیبایی را به خیابان‌ها و سطح شهر می‌آورد.
وی با اشاره به بهارستان سال 99 بیان کرد: نکته مهم این رویداد این است که آثار هنری به دست هنرمندان جوان به وجود می‌آید و به نوعی طراوت و خلاقیت را به همراه دارند. تجربه سال‌های قبل بهارستان هم نشان می‌دهد این طرح بسیار موفقی بوده و امیدوارم سالهای استمرار داشته باشد.
این بازیگر باسابقه کشور درباره شرایط فعلی کشور و تاثیرات شیوع ویروس کورنا افزود: فکر می‌کنم این نوع فعالیت‌های فرهنگی و هنری و دیدن زیبایی در خیابان‌های اصلی شهر، تاثیر مثبتی بر افزایش روحیه بین مردم دارد و تا حد زیادی از ترس‌ها و استرس‌ها مردم کم خواهد کرد.
پنجمین سالانه هنرهای شهری بهارستان (بهارستان 99) همزمان با آغاز سال نو در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه