فراخوان چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران فرخوان چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران را منتشر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این فراخوان در دو بخش هنری و پژوهشی برگزار می شود که در بخش هنری به ایده‌پردازی و طراحی پرداخته می شود.
علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان در هر دو بخش می توانند آثار پیشنهادی خود را در روزهای شنبه 19/01/96 ، یکشنبه مورخ 20/01/96 و دوشنبه مورخ 21/01/96 به دبیرخانه تحویل دهند؛ به هنرمندان توصیه می‌شود تحویل آثار خود را به روز پایانی مهلت تحویل، موکول ننمایند.
گفتنی است زمان و محل برگزاری نمایشگاه پس از انتخاب آثار توسط هیأت انتخاب، اعلام خواهد شد.
علاوه بر دو بخش هنری و پژوهشی نمایشگاه در بخش جنبی به برگزاری همایش بزرگداشت و مرور آثار هنرمندان یا پژوهشگران حوزه دیوارنگاری و نمایشگاه های جنبی مرتبط همزمان با برگزاری نمایشگاه می‌پردازد.
دو سالانه در بخش طراحی و ایده‌پردازی بنا به رأی هیات داوران 5 اثر برگزیده را معرفی می‌نماید، به صاحبان هر اثر برگزیده دیپلم افتخار، تندیس دوسالانه و جایزه نقدی 80.000.000 ریالی اهدا می‌شود.
به تمامی هنرمندان راه یافته به نمایشگاه، گواهی شرکت در دوسالانه و مبلغ 5.000.000 ریال به عنوان هدیه ورودی اعطاء می شود؛ در صورت تشخیص هیأت علمی بخش پژوهشی، از میان مقالات منتخب برای چاپ در نشریه علمی-پژوهشی یک مقاله به عنوان مقاله برتر انتخاب و مبلغ 80.000.000 ریال جایزه نقدی به آن تعلق می‌گیرد.؛ به یک رساله دکتری یا پایان نامه منتخب هیأت علمی بخش پژوهشی جوایزی به مبلغ 30.000.000 ریال اهداء می‌شود.
گفتنی است چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران در راستای اهداف و مأموریت‌های این سازمان و به منظور رشد، توسعه و ارتقای هنر شهری و فراهم آوردن فرصت مناسب برای بهره‌گیری از خلاقیت‌ها و آفرینش‌های هنری صورت گرفت و تلاش کرده با ایجاد رقابت سالم، تعامل، هم فکری و تبادل تجربیات و ارائه آخرین دستاوردهای علمی – پژوهشی ، چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران را برگزار کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر به فراخوان فراخوان چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران مراجعه کنید.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه