نیازمند جایی برای بیان مشکلات هستیم

پوریا شیوافرد، مدیر و موسس مجموعه فرهنگی و هنری توتک با حضور در پنجمین نشست تخصصی پهنه فرهنگی و هنری رودکی با اشاره به صحبت‌های چگینی افزود: شاید دلیل عصبانیت آقای چگینی را بدانم چراکه من هم در این پهنه فعالیت دارم، اگر کلی تر بخواهم درباره موضوع صحبت کنم باید بگویم که من هم مانند ایشان با اینکه سال‌ها در این محدوده فعال هستم اما دچار چندگانگی شده‌‌ام.
 

وی ادامه داد: چندین موضوع وجود دارد که باعث ایجاد سردرگمی‌شده است، به نظرم این محل آماده چنین پروژه‌ای نبوده و این اتفاق برای ساکنان آن جالب نیست و خود پروژه هم تعریف درستی ندارد که بخواهد شروع شود.
شیوافرد اضافه کرد: به نظرم احتیاج به حضور جدی تر شهرداری به عنوان بانیان این پروژه وجود دارد چراکه ما به عنوان قشر هنرمند حاضر در این محدوده نیاز به محلی برای بیان کردن مشکلاتمان داریم.
مدیر و موسس مجموعه فرهنگی و هنری توتک معتقد است: بر اثر خیلی از فشارهایی که خود شهرداری یا اداره اماکن به ما وارد کرده دقیقا نمی‌دانیم که چه باید کرد. ماهایی که در این محدوده کار می‌کنیم در واقع بناهای قدیمی‌را هم حفظ می‌کنیم و تمام اینها هزینه می‌خواهد و با هزینه شخصی نمی‌توان همه این کارها را انجام داد و نیازمند همیاری هستیم از طرفی قشری که با ما سروکار دارند هم کسانی نیستند که بتوانند هزینه‌های زیادی برای هنر پرداخت کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کارفرما: معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی مشاور: شرکت طراحان نورپردازان ایده مطالعه شهرسازی از دوران گذشته، به ویژه شهرسازی در ایران بعد از اسلام، گویای آن است که همواره میدان مانند دیگر عناصر موثر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه